جشن تولد جاستین بیبر در یک کلاب بهم خورد!!

ساخت وبلاگ

موضوعات وب

امکانات وب

معرفي صفحه به دوستان

*  نام شما
 

ايميل شما *

 

ايميل دوست شما *

 

ايميل دوست ديگر شما

 
 
 
این صفحه را به اشتراک بگذارید


لینک باکس
چکیده : جشن تولد جاستین بیبر که با حضور دلقکها و هنرمندان در کلاب سیرک دوسله برگزار شد بخاطر در گیری ت... با عنوان : جشن تولد جاستین بیبر در یک کلاب بهم خورد!! بخوانید :

 جشن تولد جاستین بیبر که با حضور دلقکها و هنرمندان در کلاب سیرک دوسله برگزار شد بخاطر در گیری تعدادی از دوستان و همراهان او با ماموران امنیتی محل برگزاری مراسم به هم خورد و زودتر از موعد مقرر به پایان رسید.به گزارش پارس ناز این خواننده نوجوان که دیروز ۱۹ ساله شد برای این جشن که در یکی از کلاب های معتبر و گرانقیمت لندن برگزار شد.

 
جشن تولد جاستین بیبر در یک کلاب بهم خورد!!
 
حدود ۱۰ هزار دلار هزینه کرده بود و از ۲۰ نفر از دوستان نزدیکش دعوت کرده بود که در لندن به او بپیوندند اما بعد از اینکه تعدادی از مهمانان او با پرسنل این کلاب درگیر شدند، ناگزیر این جشن کوتاه شد و خیلی زودتر از زمان مقرر به پایان رسید.جاستین قبل از شروع جشن تولدش در وب سایت تویتر نوشت:« شب خیلی خوب و سرگرم کننده ای خواهیم داشت . از همه کسانی که به من تبریک گفتند متشکرم. ۱۹ ساله شدم!»

اما مدتی بعد دوباره به این وب سایت آمد و نوشت:« امشب بدترین جشن تولد من بود.»اما اتفاقات بد شب تولد بیبر به همین جا ختم نشد، زیرا بعد از ترک سالن، جاستین متوجه شد که ماشین یکی از دوستان او با نام لیل تویست، توسط پلیس راهنمایی و رانندگی لندن متوقف و توقیف شده است.
...
نویسنده : محمدصادق بازدید : 175 تاريخ : يکشنبه 20 اسفند 1391 ساعت: 17:22

آرشیو مطالب

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :