استقلال را 3 - صفـر بازنده اعلام مي‌كنند!

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

موضوعات وب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  معرفي صفحه به دوستان

  *  نام شما
   

  ايميل شما *

   

  ايميل دوست شما *

   

  ايميل دوست ديگر شما

   
   
   
  این صفحه را به اشتراک بگذارید


  لینک باکس

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

   598 به نقل از رجانیوز، مسوولان باشگاه استقلال طي روزهاي گذشته بارها و بارها اعلام كرده‌اند كه در تاريخ 9 فروردين ماه سال 92 با سپاهان بازي نخواهند كرد. قبل از بازي استقلال مقابل تراكتورسازي بار ديگر امير قلعه‌نويي در نشست خبري تاكيد كرد كه تيمش تحت هيچ شرايطي در اين تاريخ با سپاهان بازي نخواهد كرد.

  با صحبت‌هايي كه امير قلعه‌نويي انجام داد مشخص مي‌شود كه استقلالي‌ها براي به كرسي نشاندن حرف خود بسيار مصمم هستند و نمي‌خواهند در زمان اعلام شده با سپاهان بازي كنند. البته امير قلعه‌نويي ادله محكمه‌پسندي را در اين راستا اعلام كرده است و با بيان اينكه بازي در تاريخ اعلام شده به خاطر دوري ملي‌پوشان منطقي نيست دلايل باشگاه استقلال در مخالفت با زمان برگزاري اين بازي را اعلام كرده است.

  قلعه‌نويي معتقد است كه چون از تاريخ 28 اسفندماه ملي‌پوشان استقلال را در اختيار ندارد در نتيجه قادر به هماهنگ كردن تيمش براي اين بازي مهم نخواهد بود، اين بازي بايد به روز ديگري موكول بشود.

  تيم ملي در تاريخ ششم فروردين ماه سال 92 در كويت به مصاف تيم ملي اين كشور مي‌رود و زمان بازگشت ملي‌پوشان از كويت به تهران هفتم فروردين اعلام شده است. به همين دليل باشگاه استقلال پيشنهادي را به مسوولان سازمان ليگ ارائه كرده كه در آن گفته شده بازي‌هاي جام حذفي بعد از پايان ليگ برگزار بشود.

  اين پيشنهاد بسيار بعيد است كه از سوي مسوولان سازمان ليگ به خصوص مهدي تاج مورد قبول واقع بشود و دور از ذهن نيست كه اصرار و پافشاري باشگاه استقلال در برگزاري اين بازي در زمان ديگر منجر به 3 - صفر بازنده شدن استقلال در اين بازي بشود.

  طي روزهاي گذشته شايعه بازنده كردن استقلال در راهروي فدراسيون فوتبال شنيده شده اما هيچ يك از مسوولان فدراسيون فوتبال هنوز در اين باره اظهارنظر رسمي نكرده‌اند. دليل اين كار هم كاملا مشخص است؛ استقلال هواداران زيادي دارد و اتخاذ چنين تصميمي فدراسيون فوتبال را زير سوال خواهد برد.

  از طرفي شايد فدراسيون فوتبال به دليل فشردگي بازي‌ها نتواند جام حذفي را بعد از ليگ برگزار كند كه اين موجب خواهد شد مسوولان فدراسيون فوتبال به خصوص مهدي تاج كه يكي از اعضاي تاثيرگذار ساختمان مشكي رنگ فدراسيون فوتبال محسوب مي‌شود در نهايت تصميمي بگيرند كه شگفتي و تعجب بسياري را برانگيزد.

  به لحاظ قانوني 3 - صفر بازنده اعلام شدن استقلال هيچ منعي ندارد اما اتخاذ چنين تصميمي هم بازخورد نامطلوبي براي فدراسيون فوتبال خواهد داشت و تماشاگران استقلال را مقابل علي كفاشيان، مهدي تاج و ديگر مسوولان اجرايي فدراسيون فوتبال قرار خواهد داد...

  واقعا که!!!اینم از مسئولان!!!

  نویسنده : محمدصادق بازدید : 96 تاريخ : يکشنبه 20 اسفند 1391 ساعت: 18:08
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123