وبلاگicon
پيروزي پر گل رئال‌مادريد در برنابئو

فال

کلیپ موبایل

+

اس ام اس عاشقانه

وبلاگ به روز
  تيم فوتبال رئال مادريد با 5 گل مقابل مايورکا به برتري رسيد.    در ادامه مسابقات از هفته بيست و هشتم لاليگا اسپانيا 3 بازي برگزار شد که در مهم‌ترين مسابقه تيم فوتبال رئال مادريد در ورزشگاه سانتياگو برنابئو ميزبان مايورکا بود که اين بازي در پايان با نتيجه 5 بر 2 به سود قوهاي سپيد

بازدید : مرتبه
تاريخ : يکشنبه 27 اسفند 1391

 

تيم فوتبال رئال مادريد با 5 گل مقابل مايورکا به برتري رسيد.


 

 در ادامه مسابقات از هفته بيست و هشتم لاليگا اسپانيا 3 بازي برگزار شد که در مهم‌ترين مسابقه تيم فوتبال رئال مادريد در ورزشگاه سانتياگو برنابئو ميزبان مايورکا بود که اين بازي در پايان با نتيجه 5 بر 2 به سود قوهاي سپيد خاتمه يافت.

گل اول مايورکا خيلي زود و در دقيقه 6 توسط ان‌سو به ثمر رسيد اما هيگواين در دقيقه 15 بازي را به تساوي کشاند، اما اين پايان کار نبود و آلفارو در دقيقه 21 باز هم مايورکا را 2 بر يک پيش انداخت و نيمه اول با همين نتيجه به پايان رسيد.

در نيمه دوم و در دقيقه 52 رونالدو بازي را به تساوي کشاند و 2 دقيقه بعد مودريچ با شوتي ديدني دروازه مايورکا را گشود تا رئال 3 بر 2 پيش افتد، دقيقه 57 هم هيگواين گل دوم خود و گل چهارم رئال را زد تا بازي 4 بر 2 به سود رئال شود و در نهايت بنزما در دقيقه 90 گل پنجم را زد تا بازي با نتيجه 5 بر 2 به سود رئال مادريد پايان يابد.

در 2 ديدار ديگر نيز نتايج زير به دست آمد:

ختافه 1 اتلتيک بيلبائو 0

رئال سوسيداد 4 وايادوليد 1

در جدول رده بندي لاليگا اسپانيا تيم فوتبال بارسلونا با 71 امتياز صدرنشين است.

مطالب مرتبط


 • واکنش رئالي‌ها پس از پيروزي بر منچستر
 • پيروزي سخت بارسلونا مقابل بتيس


 • این ارسال کرده محمدصادق
  آرشیو مطالب
  پيوند هاي روزانه
  انواع فال
  فال حافظتعبیر خوابسرگرمی فان پورتالگالری عکسفاگالری عکس آلامتو