وبلاگicon
مورينيو: رونالدو بايد مرد سال 2012 مي‌شد

فال

کلیپ موبایل

+

اس ام اس عاشقانه

وبلاگ به روز
  توپ طلاي مرد سال 2012 فوتبال جهان را بايد به جاي مسي به رونالدو مي‌دادند.   به نقل از سايت ساکرنت، خوزه مورينيو، سرمربي رئال مادريد معتقد است که کريستيانو رونالدو در سال 2012 عملکرد بهتري نسبت به ليونل مسي داشت و بايد توپ طلاي مرد سال فوتبال جهان را به اين بازيکن پرتغالي مي دادند نه مس

بازدید : مرتبه
تاريخ : چهارشنبه 30 اسفند 1391

 

توپ طلاي مرد سال 2012 فوتبال جهان را بايد به جاي مسي به رونالدو مي‌دادند.


 

به نقل از سايت ساکرنت، خوزه مورينيو، سرمربي رئال مادريد معتقد است که کريستيانو رونالدو در سال 2012 عملکرد بهتري نسبت به ليونل مسي داشت و بايد توپ طلاي مرد سال فوتبال جهان را به اين بازيکن پرتغالي مي دادند نه مسي.

مورينيو در اين زمينه تاکيد کرد: بدون شک بايد توپ طلاي مرد سال 2012 فوتبال جهان به رونالدو اهدا مي‌شد، چون او همراه با رئال قهرمان لاليگا در اسپانيا شده بود و رکوردهاي خوبي هم در فوتبال باشگاهي اسپانيا از خودش به ثبت رسانده بود.

وي ادامه داد: مسي که مرد سال فوتبال جهان شد، فقط رکورد گرد مولر را پس از 40 سال شکست و با زدن 85 گل از رکورد گلزن آلمان ها عبور کرد، اما وي همراه با بارسلونا فقط قهرمان کوپا دل‌ري شد، در حالي که رونالدو افتخارات بيشتري به دست آورد.

مورينيو افزود: رونالدو در 38 مسابقه توانست 46 گل را براي رئال مادريد به ثمر برساند و با گل هاي همين بازيکن رئال قهرمان لاليگا شد و رکورد 100 امتيازي در مسابقات باشگاهي اسپانيا به نام رئال مادريد ثبت شد.

مطالب مرتبط


 • سوتی های فردوسی پور در سال 91
 • رونالدو ، مورينيو و والدز برترين هاي فصل
 • رونالدو : من و رئال در مسير خوبي حرکت مي‌کنيم
 • نکونام، سيزدهمين گلزن برتر جهان در سال 2013
 • یک کار خیرخواهانه از رونالدو + عکس
 • تفاوت چهره و تیپ دختران ایرانی در سال 1381 با سال 1391


 • این ارسال کرده محمدصادق
  آرشیو مطالب
  پيوند هاي روزانه
  انواع فال
  فال حافظتعبیر خوابسرگرمی فان پورتالگالری عکسفاگالری عکس آلامتو